Klimatyzacja

Narzędziami, które mogą ułatwić inwestycje są programy dotacyjne! Dzięki wsparciu finansowemu, inwestycja zwraca się zdecydowanie szybciej i stanowi dużo mniejsze obciążenie finansowe dla inwestora!

Precyzyjna klimatyzacja do domu i mieszkania

Klimatyzacje, które posiadamy w swojej ofercie są niezwykle precyzyjne, a to oznacza, że spełniają one wszystkie wymagania UE dotyczące klimatyzatorów, ziębiarek cieczy i pompy ciepła ze sprężarkami o napędzie elektrycznym do grzania i ziębienia. Dzięki czemu możemy Cię zapewnić, że wybrany u nas model klimatyzacji będzie niezawodnie służył przez wiele lat.

Montujemy klimatyzacje do domów, mieszkań oraz wybranych pomieszczeń w przedsiębiorstwach, np. w biurach, magazynach. Zajmujemy się również ich serwisem oraz naprawami – także pogwarancyjnymi. Wszystkich napraw dokonujemy na miejscu, by możliwie szybko i sprawnie przywrócić działanie klimatyzatora. Wyjątkiem są sytuacje, gdy należy wymienić go na nowy bądź odesłać do producenta.

Klimatyzatory ścienne do jednego lub wielu pomieszczeń

Oferujemy klimatyzatory ścienne typu SPLIT i MUTLISPLIT. Pierwsze z nich składają się z dwóch elementów – agregatu i jednostki zewnętrznej i służą do schładzania pojedynczych pomieszczeń. Agregat montujemy na zewnątrz budynku, natomiast samą jednostkę w wybranym przez Ciebie pomieszczeniu. Przy ich montażu doradzamy najbardziej optymalne miejsce, w którym klimatyzator nie będzie przeszkadzał domownikom, ani sąsiadom. W przypadku agregatora znajdującego się np. na balkonie.

Drugi typ klimatyzatorów (MUTLISPIT) również składa się z agregatu i jednostki chłodzącej, z tą jednak różnicą, że do jednego agregatu możemy podłączyć dowolną ilość jednostek. Klimatyzatory MUTLISPLIT pozwalają kontrolować temperaturę powietrza w wielu pomieszczeniach na raz i polecane są szczególnie do pomieszczeń biurowych, gdzie konieczne jest obsługiwanie dużej liczby urządzeń chłodzących jednocześnie. Takie rozwiązanie dedykowane jest np. do mieszkań w blokach, gdy nie ma możliwości zainstalowania kilku agregatów na elewacji budynku.

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny montaż klimatyzacji do domu?

Instalacja klimatyzacji do mieszkanialub domu to z pozoru nieskomplikowana czynność. Jednak źle przeprowadzone prace montażowe mogą powodować spięcia. Takie klimatyzatory mogą być też mniej efektowne. Np. mogą zbyć gwałtownie chłodzić. Aby ustrzec się takich błędów, wystarczy nam zaufać. O klimatyzacjach ściennych wiemy wszystko. Pomożemy dobrać moc klimatyzatora do pomieszczenia. Podpowiemy, w którym miejscu powinien być zamontowany, by nie wyziębiać domowników. Uszczelnimy wszystkie niezbędne połączenia i przede wszystkim damy gwarancję na nasze usługi.